Gra ogłoszona była w czerwcu 2017 i trwała do 30 września. Do naszej biblioteki wpłynęło 26 kart z prawidłowo rozwiązanymi zadaniami. Karty zostały ponumerowane od 1 do 26. Przygotowano taką sama liczbę losów. 3 czytelników odwiedzających bibliotekę w dniu 13 października, w piątek – dokonało losowania nagród. Szczęśliwcami okazali się:

1. Julia Skwara – I miejsce

2. Justyna Hejnar – II miejsce

3. Emilia Skwara – III miejsce

Ponadto nagrodę specjalną za opisanie ciekawego wydarzenia i historyczne zdjęcia z trasy otrzymują Karol Siudak i Dawid Zajdel.

Dla trójki uczestników, którzy jako pierwsi przeszli trasę gry i dostarczyli poprawnie wypełnione karty, również przygotowaliśmy upominki. Byli to: Damiano Jarosz, Natalia Fortuna i Mateusz Karaś. Wszystkich zapraszamy po odbiór nagród do Gminnej Biblioteki Publicznej w Miejscu Piastowym.

Grać można nadal, ale już bez nagród. Zachęcamy do aktywnego spędzania czasu J

prezenty