„ZMIERZ SIĘ Z ROGOWSKĄ GWARĄ”

1. Organizatorem Konkursu jest Gminna Biblioteka Publiczna w Miejscu Piastowym, Filia w Rogach
  2. Konkurs rozpoczyna się 9.05.2017 r. kończy 31.05.2017 r.
  3. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wypełnienie karty z pytaniami konkursowymi (dostępnej w bibliotece) i przyniesienie jej do siedziby biblioteki do dnia 31.05.2017 r.
  4. Na karcie konkursowej należy umieścić drukiem informacje : imię i nazwisko, wiek, imię i nazwisko opiekuna , nr telefonu.
  5. Konkurs skierowany jest do różnych grup wiekowych.
  6. Ogłoszenie wyników nastąpi na początku czerwca 2017 r. na stronie www.gbp.miejscepiastowe.pl i profilu facebook Biblioteka Publiczna w Rogach
  7. Wśród prawidłowo rozwiązanych kart z pytaniami rozlosowana zostanie nagroda.
  8. Uczestnik konkursu, jego rodzice lub opiekunowie muszą wyrazić zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych w związku z uczestnictwem w konkursie.
  9. Konkurs został przygotowany w oparciu o książkę „Rogowskie pogaduchy” autorstwa Teresy Drozd.

Organizatorzy konkursu